Hakkımızda

Müşterilerine sağlıklı, güvenli ve huzurlu yaşam alanları inşa etmek olan “ŞABAN TOPAL İNŞAAT” aynı zamanda kaliteli ve estetiğin bir arada bulunduğu yapıların altına imza atmayı hedeflemektedir. Bu yüzden, büyük bir sorumlulukla her zaman memnun kalınacak yaşam alanları hazırlamayı ilke edindik.

Saygılarımızla..

Misyonumuz

Gayrimenkul geliştirme projeleriyle, bireyler ve toplum için en iyi yaşam alanı çözümlerini oluşturmak ve sunmak.

Vizyonumuz

Kaliteli, Güvenli, Kullanışlı iş ve yaşam alanları üreten ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

Kalite Polikamız

Kalite politikamız çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip eder, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi hizmeti sunarız.

Başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amacımızdır. Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.

Kurumsal Değerlerimiz

Önce Müşterilerimiz

Tüm birimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılamada yenilikçi bir yaklaşım içerisinde oluruz.

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanda sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem veririz.

İnsan Kaynağımız

Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız. Eğitimli, deneyimli, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, katılımcı yönetim anlayışını ve başarının insan kaynağımızın en önemli değerlerimizden birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız.

Çevresel ve Sosyal Sorumluluğumuz

Bugünden daha iyi bir gelecek için çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla inşa ederiz.Sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata destek verme geleneğimizi sürdürürüz. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.